БЮТ: Інформаційна шавка Банкової на прізвисько Піховшек дискредитує Тимошенко

БЮТ: Інформаційна шавка Банкової на прізвисько Піховшек дискредитує ТимошенкоУ БЮТ-Батьківщині назвали заяву Піховшека про бізнес дочки Юлії Тимошенко Євгенії Тимошенко-Карр “наклепом і відвертою брехнею, відповідальність за яку лежить на його совісті, або на тому, що виросло на її місці”.

У БЮТ зазначили, що “останнім часом, особливо на тлі призначення пана Арбузова главою НБУ, надбанням гласності стали широкі комерційні інтереси Віктора Януковича і його сім`ї”, повідомляє сайт БЮТ-Батьківщини.

“Виявилося, що навколо Віктора Федоровича, який вже не один десяток років” служить народу “на різних державних посадах, і ніби ніколи не займався комерцією, розрослася ціла бізнес-імперія, яка особисто для таких людей як Янукович, його родичі, близькі та куми , покращує життя вже сьогодні і будує їм нову Україну з надзвичайно високим рівнем прибутковості “, – йдеться у заяві бютівців.
 
При цьому в партії переконані, що цю інформацію влада через власників каналів заблокувала на телебаченні.

“А інформаційній шавці Банкової на прізвисько Піховшек президентська бізнес-родина доручила придумати що-небудь для дискредитації Тимошенко. Саме так і слід розцінювати заяву пріснопам`ятного автора темників зразка 2004 року про вигаданий ним же бізнес Євгенії Тимошенко-Карр”, – йдеться в заяві БЮТ- Б.

Нагадаємо, вчора, 30 грудня, журналіст В`ячеслав Піховшек в ефірі 5 каналу заявив, що затриманий у Чехії екс-міністр економіки Богдан Данилишин дав свідчення проти дочки лідера Батьківщини Юлії Тимошенко – Євгенії Тимошенко-Карр.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня