Азаров привітав українців: У новий рік країна вступила сильнішою

Азаров привітав українців: У новий рік країна вступила сильнішоюПрем`єр-міністр України Микола Азаров привітав співвітчизників з Новим роком та Різдвом Христовим і запевнив у майбутніх успіхах та перемогах.

“Минулий рік створив умови і надійний фундамент для стійкого розвитку в наступні роки. Це додає нам оптимізму і впевненості в майбутньому”, – йдеться у привітанні глави українського уряду, опублікованому на офіційному сайті Кабінету міністрів.

Він високо оцінив досягнення нової влади в році, що минає: “Ми повернули країні фінансову стабільність, підвищили зарплати, пенсії, виплатили всі борги. Весь рік підтримувався стабільний курс національної валюти. Світ визнав, що Україна тепер – сумлінний, платоспроможний партнер”.

Азаров наголосив, що “країна знову почала розвиватися: почали будувати житло, лікарні, школи, мости, дороги та дорожні розв`язки, метро і аеропорти”.

Прем`єр-міністр з надією зазначив: “У новий рік країна вступила сильнішою. Криза ще не відступила, але ми вже переконалися, що переможемо її. Попереду багато роботи, а робота в правильно вибраному напрямку завжди дає позитивні результати”.

Глава уряду побажав українцям оптимізму, віри у свої сили, творчого натхнення, здоров`я і щастя.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович обіцяє, що в Новому році буде створена основа благополуччя для всіх громадян України і для кожної української родини, але наголошує, що для цього доведеться багато працювати.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня