Родичі і соратники Луценка зустріли Новий рік під Лук`янівським СІЗО

Родичі і соратники Луценка зустріли Новий рік під Лук`янівським СІЗОРодичі, соратники і друзі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка прийшли привітати його з Новим Роком під Лук`янівське СІЗО

Під стінами СІЗОНовий рік зустріли дружина і син Луценка, народні депутати Юрій Стець, ЮрійГнаткевич і Юрій Гримчак.

Більшість зприсутніх прийшли з родинами. У цілому, за даними Народної самооборони, зібралосяблизько 40 осіб. За новорічною акцією спостерігали співробітники міліції, протене заважали присутнім.

“Шампанське іцукерки стали новорічним меню. Акцію прикрашала невелика ялиночка, яку принісЮрій Гримчак”, – йдеться в повідомленні Народної самооборони.

 Піднімаючи келихшампанського, Ірина Луценко привітала свого чоловіка Юрія з Новим роком.”Ми вперше так святкуємо Новий рік, не з батьками. Я знаю, що Юра знає, щоми тут. Я вдячна всім, хто підтримав нас і приєднався до нас”, – сказалаІрина Луценко.

Як повідомлялося,Луценко були затриманий біля свого будинку в неділю, 26 грудня. 27 грудняПечерський райсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту у зв`язку з тим,що “обвинувачений не з`являвся до слідчого, тим самим грубо порушиввимоги, передбачені підпискою про невиїзд”.

У вівторок сталовідомо, що Луценко переведений із СІЗО СБУ до Лук`янівського СІЗО № 13.Засідання Апеляційного суду Києва з розгляду скарги Луценка на таку постановуПечерського суду відбудеться у вівторок, 4 січня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня