Герман: Путін любить Україну

Герман: Путін любить УкраїнуЗаступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман прокоментувала заяву російського прем`єра Володимира Путіна щодо участі України у Великій вітчизняній війні.

Про це заявила в ефірі 5 каналу.

“Висловлювання Володимира Путіна було настільки промовистим, що я думаю, його коментувати не треба. Всі все зрозуміли. Я думаю, що Володимир Володимирович теж зрозумів. Буває таке, що зірветься з уст якесь гостре слово”, – зазначила вона.

При цьому Герман додала, що слід добре подумати, перш ніж “робити з цього проблему”.

“Коли ти слабший, роби все, щоб стати більш сильним, а не піддавайся на такі речі, коли ти будеш дуже не у виграшній ситуації, думай про майбутнє. Це дуже просто – відлаятися на чужу невдалу фразу”, – сказала заступник глави АП.

“Я думаю, що прем`єр Росії зрозумів багато з відповіді українських ветеранів Великої Вітчизняної війни. Я думаю, Путін любить Україну”, – підсумувала Герман.

Як повідомлялося, 16 грудня Путін заявив, що СРСР переміг би у ВВВ і без України. МЗС України наголосило, що вважає особистою позицією Путіна цю заяву і не вважає за необхідне давати їй офіційну оцінку.


Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 1

 1. СалаВКи пише:

  Докір козака Шила.
  *******
  Якби ж то було знати Хмелю,
  Кого нам сватаєш в брати,
  То ми б лягли тоді кістьми!
  Ми б тую ”мати” прокляли,
  Cодом в ”СТАЛИЦУ”, привели
  Ми б тую хвойду- роздягли,
  По світ-і голою пустили,
  На грубу палю б насадили,
  Залили б в горло їй смоли!

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня