Янукович і Литвин беруть участь у Різдвяній літургії в Свято-Успенській Почаївській Лаврі

Янукович і Литвин беруть участь у Різдвяній літургії в Свято-Успенській Почаївській ЛавріПрезидент України Віктор Янукович, голова Верховної Ради Володимир Литвин беруть участь у Божественній літургії з нагоди Різдва Христового у Свято-Успенській Почаївській Лаврі (Тернопільська обл.).

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Януковича супроводжували голова Тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян, голова Львівської обладміністрації Михайло Цимбалюк, голова Тернопільської облради Олексій Кайда, члени Кабінету міністрів.

У Божественній літургії в Свято-Успенському соборі Почаївської Лаври також бере участь художній керівник театру ім. І.Франка Богдан Ступка.

Під час богослужіння очікується вітальне слово настоятеля Свято-Успенської Почаївської Лаври владики Володимира і президента України.

Після богослужіння Янукович помолиться в храмі Преподобного Іова Почаївського, а також ознайомиться з ходом будівництва храму Преображення Господнього.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня