БЮТ і НУ-НС вимагають заслухати в Раді доповіді Генпрокуратури і МВС

БЮТ і НУ-НС вимагають заслухати в Раді доповіді Генпрокуратури і МВСФракції БЮТ-Батьківщина і Наша Україна – Народна Самооборона вимагають заслухати у вівторок у Раді керівництво Генпрокуратури і спеціальну доповідь уповноваженого з прав людини у зв`язку з арештами опозиційних діячів. Крім того, БЮТ вимагає заслухати у п`ятницю доповідь глави МВС.Такі вимоги були озвучені на засіданні погоджувальної ради керівників комітетів і фракцій у понеділок, 10 січня.

“Проблеми, які були в опозиції в кінці року, залишилися і примножилися … наша позиція незмінна – ми просимо завтра підтримати нас, щоб у залі ми заслухали керівництво Генеральної прокуратури та уповноваженого (Верховної Ради – ред.) з прав людини зі спеціальною доповіддю”, – заявив керівник фракції БЮТ-Б Іван Кириленко.

Він нагадав, що як і раніше залишаються під арештом представники опозиції.

Кириленко також зазначив, що у випадку, якщо дані питання не будуть розглянуті народними депутатами, то фракція не зможе працювати в залі.

“Дорогі колеги, ми не зможемо працювати поруч з вами, якщо завтра не будуть вирішені ці питання”, – наголосив Кириленко.

“Ми підтримуємо точку зору наших колег з БЮТ і також будемо наполягати, щоб завтра першим питанням була заслухана інформація особисто генерального прокурора на цю тему, а також доповідь уповноваженої з прав людини”, – сказав заступник фракції Наша Україна – Народна Самооборона Тарас Стецьків.

Депутат назвав політичними репресіями затримання та арешти колишніх членів Кабінету міністрів і чиновників уряду Юлії Тимошенко.

Стецьків також заявив, що фракція буде наполягати на ухваленні законопроекту, автором якого є Арсеній Яценюк, що стосується захисту прав опозиції.

Також Іван Кириленко запропонував у п`ятницю під час години запитань до уряду запросити на засідання Верховної Ради України міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин не заперечував проти цієї пропозиції, наголосивши, що відповідне запрошення керівнику міністерства внутрішніх справ буде оформлено.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня