Колесніченко про справу Тимошенко: БЮТ вважає успіхом статтю в маловідомому інтернет-виданні

Колесніченко про справу Тимошенко: БЮТ вважає успіхом статтю в маловідомому інтернет-виданніУ БЮТ видають за великий успіх сумнівну статтю в маловідомому інтернет-виданні, заявив народний депутат України від Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи повідомлення БЮТ, що впливова західна преса пише про те, що навіть сама Японія не має претензій до Юлії Тимошенко в контексті використання нею коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу.

“Італійська газета Il Legno Storto – звичайне малотиражне видання, яке не входить до першої, і навіть не до другої десятки газет Італії, не кажучи вже про Європу в цілому. Більше того – воно взагалі не виходить у друкованому вигляді. Il Legno Storto – це інтернет-видання. Зареєстроване воно в Мілані і читають його переважно в цьому регіоні “, – зазначив регіонал.

За словами Колесніченка, “з усього видно, головний” контактер “БЮТ на” західному фронті “Григорій Немиря, як не старався, не зміг домовитися про відбілювання образу Тимошенко в жодному іншому більш відомому і шанованому в Європі виданні. Маргінальна по суті газета – це на сьогоднішній день верхня планка Тимошенко “.

У цьому зв`язку можна припустити, каже депутат, “що наступним етапом у вибудованій нею на швидку руку системі захисту стануть хвалебні оди на адресу екс-прем`єра на не менш” впливовому “в загальноєвропейському масштабі сайті однокласників шкіл Падуї, або, наприклад, випускників кулінарного коледжу Верони … Кажу про це з такою впевненістю тому, що коли я зателефонував своєму знайомому до Італії, йому було потрібно близько 30 хвилин, щоб дізнатися, чи існує така газета взагалі … “.

При цьому Колесніченко сказав: “А ще згадалося, як наприкінці грудня одна з дійсно провідних газет Італії, яку можна з повним на те правом назвати” представником західної преси “- La Repubblica – надрукувала статтю під заголовком Тимошенко звинувачує Європу. На мій погляд, він дуже точно відображає “специфіку” відносин Тимошенко як з Європою, так і з європейськими ЗМІ. А ще можна згадати публікацію в не менш відомій і впливовій французькій Le Monde, у якій йшлося: “Викликає жаль, що небажання Тимошенко приймати складні рішення дуже дорого коштувало країні “. У цій же публікації Тимошенко критикувалася за очевидний дефіцит знань елементарних основ економіки …”.

“Як висновок: якщо в БЮТ видають за великий успіх сумнівну статтю в маловідомому інтернет-виданні, це означає тільки одне – крах надій лідера БЮТ на захист Заходу. Там, як мінімум, хочуть почути і оцінити аргументи двох сторін”, – вважає Колесніченко .

Як повідомлялося, італійська газета Il Legno Storto написала, що японська влада провела власне розслідування використання коштів, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу, і з`ясувала, що 319,9 млн. євро були використані урядом Тимошенко за цільовим призначенням.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня