У ГПУ заперечують, що Луценко сидить у камері для довічно засуджених

У ГПУ заперечують, що Луценко сидить у камері для довічно засудженихВиконуючий обов`язки генерального прокурора України Євген Блажівський спростував інформацію про утримання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук`янівському СІЗО, в секторі для засуджених до довічного ув`язнення.

Про це він заявив на засіданні парламенту під час надання інформації щодо підстав для порушення кримінальних справ стосовно окремих громадян України і взяття їх під варту.

За словами в.о. генпрокурора, також не відповідає дійсності інформація про те, що Луценко перебуває “під постійним відеоспостереженням”.

Як зазначив Блажівський, зараз “Луценка утримують в камері для осіб, які потребують додаткових заходів безпеки в київському слідчому ізоляторі”. Він зазначив, що камера розрахована на трьох осіб, тому разом з ним перебувають колишні правоохоронці.

Також Блажівський зазначив, що “стан здоров`я Луценка задовільний”.

Нагадаємо, Луценка затримано 26 грудня підрозділом СБУ Альфа біля його будинку в Києві.

Раніше йому висунули звинувачення в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень, що спричинило важкі наслідки).

Минулого тижня Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Печерського районного суду про зміну запобіжного заходу колишньому главі МВС, лідеру громадського руху Народна самооборона Юрію Луценкові з підписки про невиїзд на утримання під вартою на термін до 27 лютого.

ЗМІ повідомляли, що Луценко сидить у камері для довічно засуджених.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня