У трьох обласних центрах біля пам`ятників Бандері відбудуться сесії місцевих облрад

У трьох обласних центрах біля пам`ятників Бандері відбудуться сесії місцевих облрадЗавтра, 14 січня, біля пам`ятників Степанові Бандері в Тернополі та Івано-Франківську відбудуться позачергові сесії місцевих обласних рад. Сьогодні, 13 січня, біля пам`ятника Бандері у Львові також відбудеться сесія місцевої облради.

Як повідомляє ВО Свобода, о 12:00 з ініціативи мера Тернополя Сергія Надала та голови Тернопільської облради Олексія Кайди біля пам`ятника Бандері відбудеться спільна позачергова сесія депутатів Тернопільської міської та обласної рад.

Крім того, о 14:00 в Івано-Франківську біля пам`ятника лідеру ОУН також відбудеться позачергова сесія місцевої облради.

Депутати двох західноукраїнських облрад висловлять своє ставлення до скасування указу Президента про присвоєння лідерові ОУН Степану Бандері звання Герой України.

Аналітика: Донецький казус: Скасування указу по Бандері

Як повідомлялося, вчора, 12 січня, на сайті Президента Віктора Януковича з`явилося повідомлення, що набуло чинності рішення Донецького окружного адмінсуду, який скасував указ про присвоєння Бандері звання Героя України. Крім цього, з сайту Президента України зник указ про присвоєння Бандері звання Герой України.

Після цього голови Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської обласних рад Олексій Кайда, Олександр Сич і Олег Панькевич оприлюднили відкриту заяву, в якій висловили протест і обурення рішенням про визнання недійсним президентського указу про присвоєння провідникові ОУН Бандері звання Героя України.

Більше того, сьогодні, 13 січня, біля пам`ятника Бандері у Львові відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради щодо скасування указу Президента України про присвоєння звання Героя України Бандері.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня