Матіос: Чому Цибенко не звернувся до ГПУ щодо заяви Путіна

Матіос: Чому Цибенко не звернувся до ГПУ щодо заяви ПутінаУкраїнська письменниця Марія Матіос, творчість якої стала об`єктом перевірок МВС після запиту нардепа від КПУ, голови Ради ветеранських організацій Петра Цибенка, висловила обурення його позицією. Про це вона сказала в інтерв`ю Українській службі Бі-бі-сі.

Матіос повідомила, що міліціонери з`явилися до видавництва, де вона друкується, і зажадали вилучити її книги. Вона зазначила, що не знає, чи будуть вилучати її книги. При цьому Матіос уточнила, що правоохоронці не проводили обшуків.

“Чесно кажучи, я шокована тим, що в моїй країні, на двадцятому році незалежності, відбуваються сюрреалістичні сюжети, які потребують коментаря психіатра. Бо людина у свідомості, при здоровому глузді не може цього пояснити”, – заявила Матіос.

Водночас, Матіос висловила здивування щодо відсутності коментаря народного депутата, комуніста Петра Цибенка, який звернувся до Генпрокуратури щодо її творчості, зокрема, висловлювань в книзі Вирвані сторінки з автобіографії про пам`ятники радянським солдатам.

“А я думаю, чому ж це я не знайшла жодного коментаря автора звернення до прокуратури із запитом щодо моєї книги Петра Цибенка, який очолює Раду ветеранських організацій”, – зазначила письменниця.

При цьому вона висловила здивування, чому він як голова Ради ветеранських організацій не звернувся до прокуратури щодо заяви прем`єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна про те, що перемогу у Великій вітчизняній війні було б здобуто і без українських солдатів.

“Це ж не ветерани вимагають, це вимагає одна особа, яка не має до війни ніякого відношення – комуніст і депутат Цибенко. А я собі думаю, а чому ж це не видно запиту до прокуратури щодо того, що всі ветерани Вітчизняної війни в коментарях прем`єр-міністра іншої держави були проігноровані і розчавлені, це була смертельна образа”, – заявила Матіос.

Нагадаємо, вчора, 12 січня, українська письменниця Марія Матіос звернулася до генерального прокурора України Віктора Пшонки з відкритим листом, в якому заявляє про початок політичного переслідування після виходу її останніх книг.

У столичному управлінні МВС України пояснили, що їхні дії були продиктовані заявою народного депутата від Компартії Петра Цибенка.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня