Антикорупційний законопроект Яценюка підтримали всього лише два регіонали, в тому числі Ахметов

Антикорупційний законопроект Яценюка підтримали всього лише два регіонали, в тому числі АхметовЗа проект закону про обов`язкове декларування вищими чиновниками своїх витрат проголосували лише 118 депутатів Верховної Ради, в тому числі президент Шахтаря Рінат Ахметов.

Крім Ахметова, за даний законопроект проголосував також регіонал Юрій Воропаєв. Усі інші члени парламентської більшості (Партія регіонів, Компартія і Блок Литвина) цей проект закону не підтримали.

Волдночас, за ухвалення цього законопроекту проголосували 79 членів фракції БЮТ і 36 парламентаріїв з НУ-НС. Серед позафракційних обов`язкове декларування вищими чиновниками своїх витрат підтримав лише віце-спікер Микола Томенко.

Нагадаємо, цей законопроект входив у пакет антикорупційних ініціатив депутата від фракції НУ-НС Арсенія Яценюка, внесених ним на розгляд парламенту.

Законопроектом передбачалося, що декларуванню підлягають всі витрати на оплату товарів, робіт і послуг вартістю понад 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При цьому до витрат на придбання товарів пропонувалося прирівняти отримання товарів на безоплатній або платній основі у користування (оренду, найом).


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня