Карпачова повідомила, що Луценко не скаржиться на умови в СІЗО

Карпачова повідомила, що Луценко не скаржиться на умови в СІЗОЕкс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не скаржиться на умови утримання в камері СІЗО.

Про це сьогодні під час доповіді у Верховній Раді повідомила Уповноважений ВР з прав людини Ніна Карпачова.

“Я зустрілася з ним (Луценком – ред.) у камері, я там перебувала півтора години, і хочу вам засвідчити, що це камера на 3 людини, 9 квадратних метрів, є радіоточка, телевізор, але зрозуміло, що там все обмежено правилами перебування у слідчому ізоляторі, але на умови утримання, принаймні під час зустрічі зі мною, пан Луценко не скаржився, але говорив, що буде боротися за зміну запобіжного заходу, і що він буде приходити на всі запрошення слідчого і Генеральної прокуратури”, – зазначила Карпачова.

Аналітика: Переслідування оточення Тимошенко: Балансування на протилежностях

Нагадаємо, 5 січня 2011 року Апеляційний суд міста Києва залишив Юрія Луценка в камері слідчого ізолятора.

Нагадаємо, раніше виконуючий обов`язки генерального прокурора України Євген Блажівський спростував інформацію про утримання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук`янівському СІЗО, у секторі для засуджених до довічного ув`язнення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня