Кримська республіканська організація КПУ обговорила повернення в партію Грача

Кримська республіканська організація КПУ обговорила повернення в партію ГрачаНа позачерговій конференції Кримської республіканської організації Компартії України, що відбулася в суботу в Сімферополі, був присутній народний депутат, голова Громадської ради із захисту конституційних повноважень Автономної Республіки Крим Леонід Грач, якого виключили в кінці минулого року з лав Компартії за рішенням Президії ЦК КПУ.

Як повідомляє прес-службаоргкомітету Кримської республіканської організації КПУ, позачергова конференціяКримської республіканської партійної організації була скликана на вимогукомуністів Криму, відповідно до пункту 3.9 Статуту Компартії України, згідно зяким позачергові конференції скликаються за рішенням відповідного партійногокомітету або на вимогу не менш як однієї третини загального числа комуністівпарторганізації. 

Також повідомляється, що наконференції обрали новий склад Кримського республіканського комітету КПУ, якийочолила член ЦК КПУ Наталія Штепа.

Конференція обрала новийсклад Кримського республіканського комітету Компартії України, після чоговідбувся пленум новообраного складу Кримського рескому, на якому були обранічлени бюро, секретарі рескому, затверджені завідуючі відділами комітету. Першимсекретарем рескому стала Штепа.

Делегати конференції прийнялипостанову за якою вирішили відновити в лавах Компартії України Леоніда Грача таЮрія Аксютіна і попросили Центральну Контрольну Комісію КПУ прийняти аналогічнерішення.

“Виходячи з того, щоГрач Л.І., Аксютін Ю.Є. ніколи не порушували Програму і Статут КомпартіїУкраїни, багато років їх активно захищали, вказували на основні помилки, якізавели партію в глухий кут, вважаємо, що виключення товаришів відбулося з грубимипорушеннями і незаслужено”, – йдеться в документі.

На позачерговій конференціїтакож було затверджено текст Звернення до комуністів України, в якомустверджується, що “частина членів Центрального Комітету, особистоСимоненко, об`єднавшись з правлячим буржуазним класом, поставили собі за метузнищити Кримську республіканську організацію, а КПУ, загалом, привести доревізії марксистсько-ленінської теорії”.

“Ми, делегатипозачергової конференції Кримської республіканської організації КПУ,звертаємося до вас, шановні товариші, соратники і прихильники КомпартіїУкраїни, підтримати кримських комуністів у їх прагненні зберегти Кримськупартійну організацію і Компартію України активною, бойовою, такою, що стоїть намарксистсько-ленінських класових позиціях політичною силою. Дати можливістьновообраному на конференції республіканському комітету секретарю спокійно таплідно здійснювати свої функції. На основі апеляцій Л. Грача і АксютінаЦентральної Контрольної Комісії КПУ відновити їх у лавах Компартії України”,- йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 16 грудня 2010повідомлялося, що народного депутата України Леоніда Грача виключили із фракціїКПУ і з лав партії.

Пізніше 22 грудня сам Грач попросив Центральну контрольну комісію Комуністичної партії переглянути рішенняПрезидії партії про його виключення з партійних лав.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня