Гриценко вважає, що поряд із Луценком повинні сидіти Стельмах, Черновецький і Бойко

Гриценко вважає, що поряд із Луценком повинні сидіти Стельмах, Черновецький і БойкоКожен чиновник, який порушить закон, повинен відповідати негайно, незалежно від того, до якого уряду або партії він належить.

Таку позицію в ефірі телеканалу UBC висловив лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. 

“Уряд Тимошенко так само, як і інші уряди, робив порушення. І за це треба комусь відповісти. Але коли до відповідальності притягуються тільки члени уряду попереднього уряду, це свідчить про вибіркове застосування закону”, – заявив Гриценко, якого цитує його прес-служба. 

При цьому політик звернув увагу на те, що такі само порушення, і навіть іще більші за своїми масштабами, чинять ті, хто сьогодні перебуває при владі. 

Гриценко: Якщо сидить у в`язниці Луценко, якщо розшукують Данилишина, сидить зараз Іващенко, Макаренко, Діденко, то в сусідніх камерах повинні були б сидіти і нинішній Міністр економіки, і нинішній Міністр оборони, і Стельмах, і Черновецький, і Бойко. 
“Якщо сидить у в`язниці Луценко, якщо розшукують Данилишина, сидить зараз Іващенко, Макаренко, Діденко, то в сусідніх камерах повинні були б сидіти і нинішній Міністр економіки, і нинішній Міністр оборони, і Стельмах, і Черновецький, і Бойко, і багато інших” , – додав він. 

При цьому Гриценко заявив, що Президент України Віктор Янукович і його команда, які почали ці переслідування, не розуміють, чим це завершиться. “Я за те, щоб кожен чиновник, який порушить закон, відповідав негайно. Незалежно від того, він член партії чи ні, член однієї партії чи іншої. Але коли одним можна, і вони крадуть мільярдами, інші при цьому відповідають – це не порядок. Це – вибіркове застосування закону з політичним підтекстом”, – констатував він. 
Гриценко: Я за те, щоб кожен чиновник, який порушить закон, відповідав негайно. 
Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що кримінальні справи проти колишніх чиновників – не політичні репресії, а боротьба з корупцією. 

Раніше Пшонка також в інтерв`ю виданню Сегодня виключив політичну складову в допитах екс-глави Кабміну Юлії Тимошенко і колишнього першого віце-прем`єра Олександра Турчинова.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня