У ПР заявили, що не будуть на День Соборності стягувати до Києва своїх прихильників

У ПР заявили, що не будуть на День Соборності стягувати до Києва своїх прихильниківУ Партії регіонів спростовують заяву лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко про те, що регіонали привезуть своїх прихильників для організації протистояння з опозицією в День Соборності.

Про це заявив голова Федерації профспілок України, народний депутат від ПР Василь Хара.

“Заяви лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко про те, що Партія регіонів готується привезти до Києва людей для організації мітингів на Майдані Незалежності в День Соборності України – чергова, дуже характерна провокація з боку БЮТ. Це Юлія Тимошенко, коли їй потрібно, і коли не потрібно , підтягує людей за гроші, щоб проштовхнути свої політичні інтереси “, – сказав Хара.

“Я на 100 відсотків знаю, що такого доручення з боку керівництва Партії регіонів не було, і на місцях парторганізації не займаються підбором людей для спрямування їх до Києва на свято”, – запевнив депутат.

Хара також наголосив, що владі не вигідні сутички, які можуть викликати громадянські конфлікти. “Навпаки, ми будемо робити все, щоб все пройшло мирно і безконфліктно, щоб не показувати Україну всередині країни і за кордоном у невигідному світлі”, – сказав він.

“Я переконаний, що влада робить все, щоб урочистості з нагоди Дня Соборності пройшли мирно і на належному рівні”, – уклав депутат.

Як повідомлялося, опозиційні політики запланували низку заходів з нагоди Дня Соборності.

Так, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко закликала громадян України прийти 22 січня о 14:00 на Софійську площу.

А лідер Фронту змін Арсеній Яценюк збирає мітинг на Контрактовій площі в Києві.

Раніше глава МВС Анатолій Могильов заявив, що в Києві 22 січня очікується кровопролиття.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня