Симоненко: Відновлення Грача в КПУ неможливе

Симоненко: Відновлення Грача в КПУ неможливеЛідер КПУ Петро Симоненко заявляє, що відновлення Леоніда Грача в Комуністичній партії неможливе.Про це Симоненко заявив на прес-конференції.

За його словами, “проблема Грача це вже минуле”.

“Ніякого повернення до проблеми відновлення в партії не буде. Діяльність особисто Грача засуджена в цілому Компартії”, – наголосив Симоненко.

Він додав, що ніяких не може бути сумнівів, що “ми будемо послідовні, ми будемо принциповими, і ми доведемо цю справу до кінця”.

Симоненко наголосив, що проведена в Криму конференція – “позастатутна”.

Він зазначив, що керівництвом КПУ було розпущено керівництво Компартії Криму, і тому вони не могли скликати конференцію.

Симоненко додав, що в такій ситуації відповідно до статуту конференція може бути скликана тільки президією Центрального комітету КПУ.

Він наголосив, що щодо всіх тих, хто брав участь у скликанні позастатутних конференцій, “щодо них буде поставлено питання про членство в партії, оскільки вони себе вже поставили поза партією”.

Як повідомлялося, Кримський реском КПУ очолила Наталія Штепа, Грача рекомендовано відновити в партії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня