Кримінальні справи про отруєння Ющенка і про розтрати бюджетних коштів Луценком об`єднали

Кримінальні справи про отруєння Ющенка і про розтрати бюджетних коштів Луценком об`єдналиКримінальні справи про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка і про розтрати бюджетних коштів екс-міністром Юрієм Луценком об`єднали в одну кримінальну справу.

Про це сказав в ефірі 5 телеканалу в середу ввечері адвокат Юрія ЛуценкаІгор Фомін

“Судове слідство у цій справі було відновлено 24 грудня минулого року.У цей понеділок вперше були проведені перші слідчі дії: нас ознайомили зпостановами слідчого про призначення експертиз, з новим складом слідчої групи із одним актом вже виконаної експертизи. Об`єднали ті справи, які в народіназивалися “справу Ющенка”, тобто той матеріал, який був виділений зісправи про отруєння Віктора Ющенка і на сьогодні ці справи об`єднані ірозслідуються як одна справа”, – зазначив Фомін.

При цьому Фомін уточнив, що Луценко є “обвинуваченим за обома справами”.

“Процесуальний статус після пред`явлення людині звинувачення – вінзавжди є звинуваченим, до того моменту, як він буде відданий суду, після чогойого статус буде підсудний”, – сказав адвокат.

Як повідомлялося, 29 грудня екс-голову МВС, лідера Народної самооборониЮрія Луценка, який перебуває під арештом, в середу доставили до Головногослідчого управління Генеральної прокуратури, де йому пред`явили звинувачення заепізодом у справі про отруєння Віктора Ющенка.

“Як повідомив адвокат Луценка Ігор Фомін, зі справи про отруєнняекс-президента Віктора Ющенка виділений окремий епізод, за яким порушено кримінальнусправу і Юрію Луценку пред`явлено звинувачення за ст. 364 ч. 3 Кримінальногокодексу України (зловживання владою або службовим становищем)”, – йдеться вповідомленні прес-служби Народної самооборони, поширеній 29 грудня.

Як відомо, 27 грудня, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід дляЛуценка у вигляді арешту на 2 місяці у зв`язку з тим, що “обвинувачений нез`являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискоюпро невиїзд”.

У Генпрокуратурі зазначили, що Луценку і його колишньому водієві Леоніду Приступлюку13 грудня пред`явлено остаточне звинувачення в розкраданні державного майна вособливо великому розмірі на суму 360 тис. грн, а також перевищенні службовихповноважень та використанні підроблених документів.

Крім того, стосовно Луценка порушено ще одну кримінальну справу за частиною3 статті 364 Кримінального кодексу України (за перевищення влади і зловживанняслужбовим становищем).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня