Одеські антиглобалісти напали на офіс Партії регіонів

Одеські антиглобалісти напали на офіс Партії регіонівСьогодні, 21 січня, о 10:00 у відділення міліції Малиновського району Одеси надійшла заява, що невідомі напали на офіс Партії регіонів.

Слідчою групою, яка прибула на місце встановлено, що у вікно була кинута пляшка з під пива із запальною сумішшю. Під вікном було виявлено напис чорною фарбою з посиланням на сайт антиглобалістів.

Посилання веде до наступної заяви: Фракція антиглобалістів бере відповідальність за підпал ПР. Ми, Фракція антиглобалістів беремо відповідальність за підпал офісу Партії регіонів 20 січня 2011 року. Причина цього криється в тому, що ця партія встановила диктатуру великого капіталу, і продовжує план Ост щодо українського народу, тим самим продовжуючи нквдістські традиції попередньої влади, капіталісти хочуть перетворити нас на рабів, вони підвищують штучно ціни, позбавляють людей можливості мати хліб насущний. Ми, також оголошуємо протест у зв`язку з репресіями щодо національного руху на території Запоріжжя. Геть диктатуру Януковича! Хай живе революція пролетаріату!

Як повідомлялося, у вересні в Одесі невідомі обстріляли офіс Партії регіонів, розташований на вулиці Канатній, 1. У жовтні співробітники одеської міліції затримали снайпера, який обстріляв офіс Партії регіонів.

За матеріалами: Таймер

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня