Ющенко не знає, чи порушив Луценко закон при розслідуванні справи про його отруєння

Ющенко не знає, чи порушив Луценко закон при розслідуванні справи про його отруєнняКолишній Президент України Віктор Ющенко заявив, що не знає, чи дійсно екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко порушив закон при розслідуванні справи про його отруєння.

Про це Ющенко сказав журналістам після виходу з Генеральної прокуратури, куди він був запрошений як потерпілий у справі про своє отруєння.

Зокрема, екс-президент зазначив, що йому повідомили про те, що в рамках слідства про отруєння було призначено оперативне зовнішнє спостереження без санкції Генеральної прокуратури, що є порушенням закону.

“Це сказали мені. Але, де правда? І у вашому колі (журналістів), і в колі політиків правду важко знайти, якщо не буде працювати право”, – сказав Ющенко.

Як повідомлялося, за словами адвоката Луценка, кримінальні справи про отруєння Віктора Ющенка і про розтрати бюджетних коштів екс-міністром МВС об`єднали в одну кримінальну справу. Адвокат уточнив, що Луценко є “обвинуваченим за обома справами”. Сам Луценко, який перебуває під арештом у СІЗО, напередодні великого християнського свята Хрещення присягнувся: “Я не винен у тому, що” шиє “мені за височайшим повелінням Генпрокуратура”.

Нагадаємо, раніше зі справи про отруєння Ющенка Генпрокуратура виділила окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу, і висунула колишньому міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку звинувачення за ч.3 ст. 364 Кримінального кодексу.

За даними партії Луценка Народна самооборона, його затримали за те, що, перебуваючи в 2009 році на посаді глави МВС, він продовжив оперативні дії в розслідуванні у справі про отруєння Ющенка. Приводом для порушення справи був допит екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка, на дачі якого, як вважається, був отруєний Ющенко. Виявилося, що МВС нібито без санкції суду стежило за водієм Сацюка.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня