У БЮТ заявляють, що ДАІ перешкоджає приїзду людей до Києва на святкування Дня Соборності

У БЮТ заявляють, що ДАІ перешкоджає приїзду людей до Києва на святкування Дня СоборностіНародний депутат від фракції БЮТ-Батьківщина Віктор Олійник повідомив, що в БЮТ вважають, що співробітники Державтоінспекції створюють перешкоди людям, які хочуть потрапити до Києва на святкування Дня Соборності України.

За словами народного депутата, автобуси зі Львова, Одеси та Дніпропетровської області, які слідували до столиці, співробітники ДАІ не випускали за межі областей.

Крім того, Олійник стверджує, що у Львові перевізники, з якими попередньо були укладені договори про перевезення людей до Києва на святкування Дня Соборності, напередодні виїзду відмовилися їхати, посилаючись на тиск з боку влади. А автобус, який вночі виїхав з путівкою на Київ, співробітники міліції змусили повернутися назад до Львова.

У свою чергу, в Одесі вночі один мікроавтобус, протримавши більше трьох годин на КП Одеса, змусили повернутися назад, мотивуючи це тим, що не затверджені списки людей, які будуть приймати участь в акціях у Києві, заявляє нардеп.

Крім цього, десять мікроавтобусів, які вночі виїхали із Запоріжжя, були зупинені працівниками ДПС на території Дніпропетровської області.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк заявив, що 2,3 тисяч співробітників міліції забезпечуватимуть охорону громадського порядку під час проведення акції з нагоди святкування Дня Соборності 22 січня в Києві.

За матеріалами:  УНИАН

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня