У МВС спростували інформацію про викрадення члена партії Луценка

У МВС спростували інформацію про викрадення члена партії ЛуценкаУ міліції спростовують інформацію про викрадення керівника Сумської обласної організації Народної самооборони Івана Боршоша.

У Департаменті зв`язків з громадськістю МВС України повідомили, що вчора, 22 січня, в Сумах патрульний наряд “звернув увагу на п`ятьох громадян, які своєю поведінкою порушували громадський порядок”.

 

“На зауваження патрульного наряду не порушувати громадський порядок, один з компанії почав сперечатися. Так як від цієї особи відчули різкий запах спиртного, військовослужбовці попросили пред`явити документи, що засвідчують особу. Чоловік відмовився це робити”, – йдеться у повідомленні.

 

Боршош був затриманий оскільки, на думку міліції, “в його діях вбачаються ознаки правопорушення, передбачених статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в нетверезому вигляді)”.

 

У відділенні міліції була встановлена його особистість і “проведена профілактична бесіда”, потім Боршоша забрала дружина.

 

Нагадаємо, вчора повідомлялося про те, що Івана Боршоша невідомі схопили і посадили в мікроавтобус.

Корреспондент.net

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня