УП: Чечетов заявляє, що офіс ПР пікетували провокатори

УП: Чечетов заявляє, що офіс ПР пікетували провокаториДепутат від Партії регіонів Михайло Чечетов прокоментував інформацію про те, що під офісом партії зібралися люди, які потребують розплатитися за участь в організованих ПР мітингах, повідомляє інтернет-видання Українська правда. 

На його думку, в суботу під офісом Партії регіонів була організованачергова провокація.

“Для нас очевидно, що це чистої води провокація з метою дискредитаціїПартії регіонів. Оскільки провокаціями у нас, як правило, займається партіяімені власного лідера, є підозра, що саме вони і організували це дійство”,- заявив депутат виданню Українська правда. 

“Про те, що це була планова акція, говорить і те, що в центрі виставиопинилися і журналісти. Навіть звичайної логіки обивателя достатньо, щобзрозуміти: у суботній пізній вечір взимку журналісти випадково і просто такбіля офісу Партії регіонів прогулюватися не будуть. По всій видимості, їм пронасування “скандалу” повідомили наші “доброзичливці”, -підкреслив політик.

“Партія регіонів ще напередодні Дня Соборності заявила, що не будепроводити в це свято ніяких суто партійних заходів. І ми стримали своєслово”, – додав Чечетов.

Зі слів політика, організатори провокації під офісом Партії регіонів,очевидно, не знали про неодноразово озвучену регіоналами позицію Партіїрегіонів.

“Організатори дії під офісом Партії регіонів, очевидно, були не вкурсі про те, що регіонали мітингів не проводили. Можливо, їм просто відключилиінтернет за несплату?! Можливо, і люди,” що наймали” цих ошуканихмітингувальників, представилися ним як активісти Партії регіонів, свідомознаючи, що розплатитися їм буде нічим?”, – заявив депутат.

“Провокаторам можна тільки поспівчувати: треба було старанно вчитися вшколі, бо в головах “технологів” та організаторів провокації відсутнянавіть найбанальніша логіка”, – резюмував Чечетов.

Як відомо, напередодні ввечері під офіс Партії регіонів прийшло близько 150людей, які вимагали сплатити їм участь у мітингу. Люди, які прийшли по гроші,стверджували, що їм обіцяли 120-140 гривень за участь в акціях біля ПалацуУкраїни та Майдані Незалежності з 9:00 до 18:00.

Охорона повідомила, що представники мітингувальників зайшли до офісу Партіїрегіонів за наказом штабу. Пізніше з людьми, які вимагали грошей, почалирозраховуватися в одному з кафе Києва. Серед людей, які перераховували гроші ізвіряли списки був син депутата від Партії регіонів Олега Надоші Андрій.

У суботу в палаці України відбулися урочисті збори за участю ПрезидентаВіктора Януковича та інших високопоставлених чиновників. На Майдані відбулисяурочистості організовані Київською міськдержадміністрацією.

За матеріалам: Українська правда, NEWSru.ua

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня