Яценюк, Кириленко та Матвієнко розповіли про плани об`єднати свої партії

Яценюк, Кириленко та Матвієнко розповіли про плани об`єднати свої партіїУ суботу, 22 січня, в День Соборності лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк висловив переконання, що в Україні буде створена потужна об`єднана опозиційна партія. Своїми очікуваннями щодо створення нової партії поділилися також лідери УРП Собор і За Україну!.

Як повідомили Корреспондент.net у парії Яценюка, в інтерв`ю журналістам під час акції Ми – єдиний народ у Києві він наголосив, що нова сильна політична опозиційна партія буде “партією дії”. “Ми не хочемо давати порожніх обіцянок. Ми зробимо, покажемо, а потім все прокоментуємо. Я хочу вас запевнити, що у нас буде результат”, – сказав він.

“У нас партія майбутнього, партія, яка прийшла в політику на десятиріччя. Ми врахували попередній досвід, тому сьогодні нічого не оголошуємо, бо не хочемо порожніх заяв. Ми – за дії. У нас же вийшло зібрати карту. Значить, вийде і зібрати українську політичну націю та єдину політичну силу”, – зазначив лідер Фронту змін.

Глава партії За Україну! В`ячеслав Кириленко у свою чергу зауважив, що “потрібно менше слів і більше роботи”. “У країні політичні репресії, наступ на мову, на демократичні досягнення. У такій ситуації сильними можуть бути тільки об`єднані патріотичні прогресивні сили. Думаю, ми на такому шляху”, – наголосив він.

Глава Української республіканської партії Собор Анатолій Матвієнко також сказав, що в Україні є запит на потужну опозиційну політичну партію. “Дай Бог сили і мудрості на цей запит відповісти”, – зазначив він. Політик додав, що нова партія не буде “партією лідера”: “Ми хочемо, щоб у нас був лідер партії і команда, в якій кожен буде почутий і рішення будуть прийматися на користь національного інтересу, а не амбіцій лідера”.

Також Фронт змін передав коментар голови парламентської фракції Наша Україна – Народна самооборона Миколи Мартиненка, який, зокрема, наголосив, що про об`єднання опозиційних сил говорили вже достатньо. “Зараз необхідно, щоб був результат. Я переконаний, що результат об`єднання політичних сил нашого напряму обов`язково буде”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, в День Соборності на столичній Контрактовій площі в рамках акції Ми – єдиний народ її учасники зібрали величезну карту України площею 160 квадратних метрів.

Раніше ЗМІ повідомили про плани лідерів Фронту змін, Громадянської позиції, Європейської партії України та Української республіканської партії Собор об`єднати свої партії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня