КМДА обіцяє демонтувати усі незаконно розпочаті київські забудови

Об’єкти на території столиці, будівництво яких розпочалося незаконним шляхом, будуть демонтовані, заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
“Сьогодні відбулася нарада у Олександра Павловича Попова стосовно усіх скандальних будівництв у місті”, – зазначив він.

Також Мазурчак повідомив, що всі питання, пов’язані з такими спорудами, вирішуватимуться виключно з точки зору юридичної оцінки і оцінки містобудівної ради.

“Він (Попов, – ред.) заявив, що, швидше за все, деякі об’єкти доведеться зруйнувати, не зважаючи на їхню стадію будівництва”, – зазначив чиновник.

Говорячи про будівництво біля станції метро Театральна, перший заступник голови КМДА зазначив, що у забудовників є рішення суду, яке дозволило їм продовжувати будівництво, а на заклик КМДА добровільно зупинити роботи реакції не було.

За його словами, знесення незаконно побудованих об’єктів відбуватиметься комунальними підприємствами з подальшим відшкодуванням коштів забудовником. Раніше повідомлялося, що київські власті прийняли рішення не зносити старі будинки на Нивках, Дарниці і Святошино, а лише утеплити і модернізувати їх.

 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня