ГПУ спростувала слова Тимошенко про те, над Луценком знущаються і не дають зустрічатися з адвокатом

ГПУ спростувала слова Тимошенко про те, над Луценком знущаються і не дають зустрічатися з адвокатомУ Генеральній прокуратурі України спростували заяву екс-прем`єра, лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко про те, що слідчі не дозволяють колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку проводити конфіденційні зустрічі зі своїм адвокатом, а також про те, що під час останнього допиту Луценка над ним знущалися.

“Юрій Луценко вчора був на допиті у слідчого разом зі своїм адвокатом”, – повідомив сьогодні відділ зв`язків зі ЗМІ Генпрокуратури.
“Усі ці та інші звинувачення Юлії Тимошенко на адресу прокуратури є нічим іншим як спробою здійснити тиск на слідство і спробою його дискредитації”, – заявили в Генпрокуратурі.

Юрій Віталійович прийшов зі своїм адвокатом, а кричав він на слідчого … Мабуть, у нього такий темперамент

Водночас, керівник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко в коментарі ІМК повідомив, що під час перебування в прокуратурі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до нього не застосовували жодних тортур і знущань.

“Юрій Віталійович прийшов зі своїм адвокатом, а кричав він на слідчого … Мабуть, у нього такий темперамент … Ніхто над ним не знущався, ніяких тортур не застосовував, і адвокат це підтвердить”, – зазначив Бойченко.

Як повідомлялося, вчора після допиту в Генпрокуратурі Тимошенко заявила журналістам про порушення прав Луценка, який перебуває під арештом. “Його допитували у кімнаті, напроти тієї, в якій допитували мене. І я чула, як Юра кричав. Причому кричав, тому, що над ним знущаються, – немає ніяких сумнівів”, – сказала екс-прем`єр.

“Те, що я чула, як він кричав, і як вимагав дотримувати свої права, вимагав, щоб йому дозволили конфіденційну зустріч з адвокатом, я відчула, що ніхто на дотримання прав не звертає уваги”, – зазначила політик.

Раніше адвокат Луценка повідомив, що кримінальні справи про отруєння Віктора Ющенка і про розтрати бюджетних коштів екс-міністром МВС об`єднали в одну кримінальну справу. Він уточнив, що Луценко є “обвинуваченим за обома справами”. Сам Луценко, який перебуває під арештом у СІЗО, напередодні свята Хрещення поклявся: “Я не винен у тому, що” шиє “мені за височайшим повелінням Генпрокуратура”.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня