Кримські комуністи закликали соратників з колишнього СРСР відреагувати на зв`язки КПУ з великим бізнесом

Кримські комуністи закликали соратників з колишнього СРСР відреагувати на зв`язки КПУ з великим бізнесомКримська організація Комуністичної партії закликає комуністичні партії колишнього СРСР відреагувати на співпрацю КПУ з великим бізнесом.

Про це йдеться у зверненні до міжнародної комуністичної спільноти, розміщеному на сайті кримської організації КПУ.

Зокрема, звернення скеровано комуністичним партіям Вірменії, Грузії, Азербайджану, Абхазії, Південної Осетії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану і Туркменістану.

“Ми звертаємося до вас як членів міжнародного комуністичного руху СКП-КПРС, здатного реально вплинути на ситуацію, що склалася навколо кримської республіканської організації КПУ, зупинити керівництво Компартії України, яке стало на шлях опортунізму, зради інтересів трудового народу, плазування перед олігархами, представниками різних буржуазних партій”, – сказано у зверненні.

Кримська організація також закликала міжнародне співтовариство не довіряти поширюваній і, на її думку, недостовірній інформації про депутата Верховної Ради Леоніда Грача (позафракційний).

“Ми віримо, що міжнародне комуністичне середовище саме в змозі розібратися у тому бруді і наклепах, які навісили на кримську організацію і її лідера Грача опортуністичні керівники КПУ на чолі з переродженцем, “горбачовим” українського розливу Петром Симоненком”, – сказано у зверненні.

Згідно зі зверненням, ситуація, що склалася, послаблює КПУ і завдає непоправної шкоди комуністичним партіям країн Співдружності Незалежних Держав.

Як повідомлялося, 11 грудня 2010 року об`єднаний пленум ЦК і центральної контрольної комісії партії звільнив Грача з посади першого секретаря кримського рескому за порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії.

16 грудня президія центрального комітету КПУ виключила Грача з партії, а також з фракції КПУ в парламенті.

Після цього Грач попросив Компартію переглянути рішення про його виключення з партії. Грач керував кримським Рескомом з осені 1993 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня