Адвокат: Проти Луценка порушили ще одну справу

Адвокат: Проти Луценка порушили ще одну справуАдвокат Юрія Луценка Ігор Фомін повідомив Газете по-киевски, що вчора проти екс-голови МВС порушили вже третю за рахунком кримінальну справу.

“Учора на Борисоглібській у Головному слідчому управлінні ГПУ Юрію Луценко намагалися зачитати постанову про порушення нової кримінальної справи”, – заявив Фомін.

“Екс-міністр нібито порушив постанову Кабміну від 2008 року про обмеження витрат в держструктурах у зв`язку з кризою. Мова йде про святкування Дня міліції в палаці Україна, на якому був присутній Президент, вручав нагороди співробітникам. Не знаю поки точну суму збитку – схоже, Луценку хочуть “пришити” в збитки державі навіть вартість кожної врученої медалі “, – додав адвокат.

За його словами, Луценко перед тим, як йому почали зачитувати нове звинувачення, написав заяву слідчому, що хоче переговорити без свідків зі своїм адвокатом. Однак, це прохання слідчий Войченко відкинув і продовжив читати постанову під відеофіксацію. Тоді адвокат Луценка на знак протесту вийшов з кабінету, що там далі відбувалося – невідомо, зазначив Фомін.

Тим часом Юрій Бойченко, начальник прес-служби ГПУ заявляє, що ніяких порушень не було, а розмови тет-а-тет адвоката з обвинуваченим можливі тільки перед першим допитом, а потім – виключно з дозволу слідчого в СІЗО, а не в кабінеті.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня