Прокурор: Регіонал Гриценко намагається використовувати зв`язки у верхах, щоб уникнути покарання

Прокурор: Регіонал Гриценко намагається використовувати зв`язки у верхах, щоб уникнути покаранняКримська прокуратура наполягає на арешт екс-спікера ВР Криму Гриценка, підозрюваного в земельних махінаціях на 23 млн. грн.

Про це сьогодні повідомив журналістам у Сімферополі прокурор Криму – заступник генпрокурора України Степан Молицький.

“(Будемо наполягати) на арешті, безумовно. (Це обумовлено) тяжкістю вчиненого злочину, (а також тим), щоб він не перешкоджав встановленню істини. Він здійснює певні заходи, він має зв`язки в органах влади … Опір слідству є і буде “, – сказав Молицький.

Суд, який обере Грицeнку запобіжний захід, відбудеться у четвер, 27 січня, в Сімферополі.

У даний час депутат перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

Прокуратура оцінює в 23 млн. грн. збиток від земельних махінацій, у яких підозрюється екс-спікер.

Наглядове відомство відпрацьовує й інші факти зловживань Грицeнка.

Як повідомлялося, правоохоронці затримали Анатолія Грицeнка 24 січня за підозрою в причетності до протиправного вилучення земель з користування військового радгоспу Азовський площею більш ніж 4,8 тис. га під час його перебування головою Ленінської районної державної адміністрації Криму (з січня 2001 по липень 2005 року).

Прокуратура Криму 21 січня порушила проти Грицeнка кримінальну справу за статтею “перевищення влади або службових повноважень”.
Він був спікером ВР Криму двічі, в тому числі – з травня 2006 по березень 2010 року.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня