Тероризм – явище суто імперське

На думку спадають слова Хеменгуея: «По кому б’є дзвін – він б’є по тобі». Звісно, що смерть будь-якої людини – це трагедія. Шкода всіх, що загинули і постраждали від цього вибуху. Вочевидь, серед них були й українці, що особливо сумно (маю на увазі, передовсім, кровнодуховних братів і сестер, а не формальних громадян – бо хто нам ближчий: єврей з Одеси чи українець з Курська?).
Офіційні зведення про цю трагедію, звичайно, жахливі. Але мало хто аналізує причини того, що сталося. Згадують лишень про якогось чоловіка-терориста східної зовнішності (китаєць, японець, татарин?), адже раніше терор в Росії завжди асоціювався з кавказцями.

Зрозуміло, що самогубець, який пішов на такий крок, зробив це не з економічних, а з політичних міркувань. Що могло його штовхнути на такий крайній захід? Очевидно, повна безвихідь і безнадія. Але це дуже схоже на відповідь офіційній московській владі з боку поневолених народів. Ніщо не може виправдати теракт і величезну кількість жертв, що він за собою тягне. Проте таку агресію можна пояснити. А тому – попередити і не допустити.

Вибухи на Дубровці («Норд-Ост»), Беслані, у московському метро – це реакція на імперську політику Москви. За спробу чеченців вирватися з московського ярма і створити власну державу московський режим вже винищив близько мільйона гордих синів Ічкерії.

Але хтось скаже, що Москва далеко, і можна висловити співчуття, навіть надіслати урядову телеграму чи поспівчувати офіційним особам по спецзв’язку, і на тому заспокоїтися. Однак, не забуваймо, що московські війська стоять в Криму, і Україна вже стала мішенню для нових воїнів Аллаха. Чим думали ті, хто підтримував продовження перебування російського Чорноморського флоту ще на 25 років? Та вони ж провокували терористів і повинні понести за це завчасну кару.

Події в аеропорту «Домодєдово» ще раз засвідчують, що нам потрібно просто відгородитися від Кремля, бо ці карлики в своїх імперських амбіціях не зупиняться ні перед чим (ходять чутки, що часто такі теракти в Росії просто інспіровані владою з метою закручування гайок, запровадження поліцейської держави та нищення інакодумців). Отож, згадаймо гасло Миколи Хвильового: «Геть від Москви!».

Ростислав Новоженець,

заступник голови Української Республіканської партії

Докладніше читайте тут
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня