Брата Юрія Луценка Сергія викликали у ГПУ

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який знаходиться в СІЗО, почувається стабільно-нормально.
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав його брат Сергій Луценко.

Він розказав, що позавчора він мав розмову із представником Генпрокуратури.

“Телефонував прокурор по нагляду. Захотів зі мною поспілкуватися з приводу якби моєї не зовсім гарної поведінки в залі Апеляційного суду. На що була моя конкретна відповідь: Якщо б я себе вів неправильно, то суд мав право мене видалити із засідання. Якщо цього не відбулося, отже, я вів себе в рамках закону. Я сказав прокурору, що не знаю, хто він, з повагою відношуся з людиною, яка мені телефонує. Але абсолютно не поважаю структуру, яку він представляє. Через що я хочу спілкуватися тільки офіційно. Тому прошу надіслати мені повістку з викликом у прокуратуру. На даний момент її за місцем моєї прописки і проживання немає”, – зазначив політик.

“Слідчий Войченко написав, що я чомусь йому погрожував, як і мій племінник, що ніби викликає у нього побоювання за його життя. Це шизофренічне явище. Як і вся шизофренія сьогоднішньої прокуратури. Войченко володіє незареєстрованим автоматом Калашнікова. Фото доказу в мене є. Скоріш за все, ця заява Войченка – це реакція на два подання адвоката народних депутатів України про його відвід і про скоєння ним злочину”, – зауважив Луценко.

Він зізнався, що хотів отримати повістку із прокуратури. “Але, напевне, я перерву своє бажання і схожу до нього. Потім, щоб не підставляти дітей, скажу все, що я думаю. Навіть італійська мафія не розбирається із дітьми. А у нас є Партія регіонів”, – пояснив брат екс-міністра.

Нагадаємо, слідчий Сергій Войченко, що розслідує справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, вимагає завести справу на його старшого сина Олександра. Скаржиться, що Луценко-молодший погрожував йому розправою після засідання Апеляційного суду 6 січня.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарів: 1

  1. Nadja пише:

    Треба було показувати своє “я”, коли Юрій Віталійович був міністром. А тепер всі герої. Це даже аморально. Справжні мужчини борються за свою честь один на один. Арешт Луценка – підлість, яка показує слабість і боязнь нинішньої влади. А таким подонкам, які хотять завести справу ще й на сина, рано чи пізно очікує доля Чаушеску. Юрій Віталійович, тримайтеся! Жалюгідні помиї суспільства рано чи пізно своє отримають.

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня