ГПУ завершила досудове слідство щодо Луценка

ГПУ завершила досудове слідство щодо ЛуценкаДосудове слідство у справі екс-глави МВС Юрія Луценка завершено.Про це повідомив адвокат Луценка Ігор Фомін.
“Відтепер я та Юрій Луценко починаємо ознайомлення з матеріалами кримінальної справи”, – повідомив Фомін.

Фомін вважає, що Луценко перебуватиме під арештом як мінімум до кінця лютого, як це визначив суд, і його не відпустять для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, як це було у випадку з начальником головного управління культурної спадщини КМДА Русланом Кухаренком.

При цьому Фомін уточнив, що всі три справи проти Луценка об`єднані в одну.

Нагадаємо, вчора адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін повідомив, що проти екс-голови МВС порушили вже третю за рахунком кримінальну справу.

27 грудня, Печерський райсуд обрав запобіжний захід для Луценка у вигляді арешту у зв`язку з тим, що “обвинувачений не з`являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискою про невиїзд”. У Генеральній прокуратурі зазначили, що Юрію Луценку та його водієві Леоніду Приступлюку 13 грудня висунуто остаточне звинувачення в розкраданні державного майна в особливо великому розмірі, а також перевищенні службових повноважень та використанні підроблених документів. Також проти Юрія Луценка порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 364 Кримінального кодексу України (перевищення влади і зловживання службовим становищем).

Пізніше досудове слідство проти Луценка було відновлено. Усі справи об`єднані в одну.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня