ЗМІ: Сина Луценка допитали в Генпрокуратурі

ЗМІ: Сина Луценка допитали в ГенпрокуратуріСин затриманого Юрія Луценка Олександр вже був на допиті в Генпрокуратурі. Про це в коментарі Газета.ua сказав брат екс-глави МВС Сергій Луценко.”Приблизно в той же час туди привезли на допит для виконання якихось процесуальних дій Юрія Луценка. Це зроблено для того, щоб чинити психологічний тиск на мого брата, рідних і близьких. Ми закривали цю інформацію з етичних міркувань, але її Генпрокуратура сама” злила “, – зазначив він.

Луценко зізнався, що не знає деталей допиту Олександра. “Але навіть італійська мафія не розбирається з родиною. А у нас є прокурорська мафія імені кума Віктора Януковича”, – додав політик.

Нунсівця Юрія Гримчака, який теж був 6 січня в залі засідань Апеляційного суду, Генпрокуратура до себе не запрошувала.

“Нас, депутатів, не викликають. На нас чомусь слідчий не скаржиться. Я не пам`ятаю, що вигукнув Олександр, так як у самого було багато емоцій. У залі я сам кричав: Ідіот. Суд був дивний: прокурор говорив дурні речі. Ми запитували: навіщо ви відновили досудове слідство? Відповідь: Для того, щоб посадити Луценка. У Кримінально-процесуальному кодексі немає такої статті. Треба ж думати, що говорити “, – зазначив Гримчак.

Раніше Газета по-київськи повідомила, що слідчий Сергій Войченко, який розслідує справу Луценка, вимагає завести справу на його старшого сина Олександра. За інформацією видання, слідчий скаржиться, що Луценко-молодший погрожував йому розправою після засідання Апеляційного суду 6 січня, коли екс-міністра не відпустили під підписку про невиїзд.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня