Екс-спікеру Криму Гриценку під час засідання суду стало погано

Екс-спікеру Криму Гриценку під час засідання суду стало поганоЕкс-спікеру Верховної Ради Криму, депутату кримського парламенту (Партія регіонів) Анатолію Гриценку, затриманому за підозрою у незаконних операціях із землею, стало погано під час засідання суду.

Про це повідомив депутат Верховної Ради України, лідер кримської Батьківщини Андрій Сенченко, який прибув у будівлю суду разом з ще двома нардепами – Сергієм Веліжанським та Мустафою Джемілєвим.

До суду прибули дві карети швидкої допомоги.

Як повідомив Сенченко, зараз стан здоров`я Анатолія Грицeнка стабілізувався.

“Зараз більш-менш, стабілізували лікарі, але вони чергують e коридорі. <…> Йому було погано, він дуже сильно змінився в обличчі, тримався за грудну клітку, був дуже високий тиск “, – розповів нардеп.

Прибулі до суду народні депутати підписали поручительство за Анатолія Грицeнка. Вони наполягають на тому, щоб затриманого випустили з-під варти і запевняють у тому, що депутат не сховається, і буде співпрацювати зі слідством.

За словами Сенченка в даний час суддя перебуває у дорадчій кімнаті.

Водночас, український парламентарій Мустафа Джемілєв додав, що адвокат Анатолія Грицeнка пропонував як запобіжний захід підписку про невиїзд.

Нагадаємо, сьогодні Центральний районний суд Сімферополя зібрався на засідання для визначення запобіжного заходу Анатолію Грицeнку.

За матеріалами: УНІАН, Кримське інформаційне агентство

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня