Тимошенко: Юру Луценка посадили у в`язницю не за кримінальні справи

Тимошенко: Юру Луценка посадили у в`язницю не за кримінальні справиЛідер Всеукраїнського об`єднання Батьківщина, екс-прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила переконання, що не варто розраховувати на позитивне рішення суду у справах, відкритих проти її соратника, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

” Всі ми знаємо, що Юру Луценка посадили у в`язницю не за кримінальні справи, а за те, що він публічно підтримав мене, нашу політичну силу в опозиційній боротьбі “, – сказала Тимошенко сьогодні журналістам, коментуючи передачу до суду справи Луценка.

Саме тому, за її словами, сьогодні “йде розправа з ним, і не дивно, що так швидко завершили досудове слідство”.

“Там нічого досліджувати. А все, що стосується українських судів після так званої судової реформи, яку провів новий Президент України, то від судів нічого не залишилося, і тому розраховувати, що в судах знайдеться хоч один чесний суддя, на жаль, не доводиться” , – запевнила екс-прем`єр.

“Тому ми всі будемо в судах боротися за те, щоб Юру Луценка виправдали, але думаю, що для цього не достатньо буде боротьби тільки політиків. Ми також будемо закликати громадян України, щоб вони прийшли і підтримали українську опозицію, щоб не допустили відвертої цинічної розправи в судах “, – резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 27 січня, адвокат Луценка Ігор Фомін повідомив, що досудове слідство у справі екс-глави МВС завершено. Днем раніше Фомін повідомив, що проти екс-голови МВС порушили вже третю за рахунком кримінальну справу. Раніше адвокат повідомив, що кримінальні справи про отруєння Віктора Ющенка і про розтрати бюджетних коштів екс-міністром МВС об`єднали в одну справу. Сам Луценко, перебуваючи під арештом у СІЗО, напередодні свята Хрещення поклявся: “Я не винен у тому, що” шиє “мені за височайшим повелінням Генпрокуратура”.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня