Генпрокуратура заарештувала майно Луценка

Генпрокуратура заарештувала майно ЛуценкаСьогодні, 28 січня, Генеральна прокуратура України офіційно повідомила, що її Головне управління з розслідування особливо важливих справ закінчило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та трьох співробітників цього міністерства.

Як поінформував відділ зв`язків зі ЗМІ ГПУ, 26 січня Луценкові Ю. В. висунуто остаточне обвинувачення у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб), ч. 3 ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 3 ст. 364 (зловживання владою і службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам громадян, вчинене працівником правоохоронного органу).

Встановлений досудовим слідством збиток державі склав понад 970 тисяч гривень

“Встановлений досудовим слідством збиток державі склав понад 970 тисяч гривень. З метою їх відшкодування на майно обвинувачених накладено арешт”, – наголошується в повідомленні Генпрокуратури.

Прокуратура повідомила обвинуваченим про закінчення попереднього слідства і надала їм матеріали кримінальної справи для ознайомлення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня