Партія Луценка запропонувала внести Генпрокуратуру до Книги рекордів Гіннеса

Партія Луценка запропонувала внести Генпрокуратуру до Книги рекордів ГіннесаПартія Народна самооборона заявила, що Генеральна прокуратура України повинна претендувати на внесення до Книги рекордів Гіннеса “як правоохоронний орган, слідчі якого з неймовірною швидкістю розслідують кримінальні справи проти представників опозиції».Прес-служба Самооборони нагадала, що 25 січня Генеральна прокуратура порушила проти її лідера Юрія Луценка кримінальну справу “за нібито незаконне витрачання коштів на святкування Дня міліції”.

“У той же день екс-міністрові було висунуто звинувачення. А вже на наступний день, 26 січня, всі три справи проти Юрія Луценка (справа” водія “,” отруєння Ющенка “і” День міліції “) були об`єднані в одну, а досудове слідство у них було закінчено “, – зазначили в партії Луценка.

“Народна самооборона відверто здивована, адже всього лише за 2 дні офіційного розслідування справи по” Дню міліції “Генпрокуратура” нарила “проти Юрія Луценка додаткові 20 томів макулатури”, – наголошується в заяві Самооборони.

Автори заяви також стверджують, що начальник Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Олександр Каліфіцький на запитання преси про те, як могла прокуратура розслідувати справу лише за 2 дні, відповів буквально наступне: “Все було готово”.

У зв`язку з вищепереліченим у Самооборони виникло кілька запитань до співробітників прокуратури: “Панове, а в суді у вас теж вже все готово? Чи не розгляне суд при вашому” сприянні “всі три справи Юрія Луценка з такою ж швидкістю, з якою ви розслідували справу по Дню міліції? Чи не будуть українські судді також претендувати на внесення до книги рекордів Гіннеса за найшвидший у світі розгляд справ проти політичних опонентів чинної влади? “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня