У Донецькій області затримано учасників угрупування, що займалося збутом героїну

У Донецькій області затримано учасників угрупування, що займалося збутом героїнуПрацівники УБОЗ в Донецькій області затримали учасників організованої злочинної групи, які займалися розповсюдженням героїну.

Як повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України, організував і очолив ОЗГ раніше судимий 30-річний житель Маріуполя. Також в угруповання увійшли двоє чоловіків і жінка. 

Встановлено, що протягом 2010 року зловмисники організували канал постачання героїну з Запорізької області на територію Донецької області, де збували наркотик залежним від нього особам. 

Гроші отримані від злочинної діяльності розподілялися між собою, залишаючи лише на придбання нової партії наркотику. 

З метою припинення подальшого розповсюдження особливо небезпечного наркотику та затримання учасників ОЗГ оперативники УБОЗ здійснили шість оперативних закупівель загальною масою 7 грамів на суму 10 тисяч гривень. Під час останнього придбання героїну всі учасники ОЗГ були затримані. 

Під час проведення обшуків за місцем проживання затриманих правоохоронці вилучили кристалічну речовина сірого кольору, 12 упаковок фольги з речовиною білого кольору, медичні шприци з рідиною жовтого і білого кольору, подрібнену речовину рослинного походження вагою 60 грам, 7 тисяч мічених гривень, які використовувалися при проведенні оперативної закупівлі. 

Вилучені речові докази направлені для проведення експертизи. Описано майно учасників організованої злочинної групи на суму 100 тисяч гривень. 

За даним фактом слідчим відділом УБОЗ порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. 

Триває слідство. 
Нагадаємо, що вчора стало відомо, про те, що СБУ затримала подружжя, які поштою отримували синтетичний аналог кокаїну.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня