У Харківській області затримано чоловіка який, погрожуючи сокирою, вкрав булку в кіоску

У Харківській області затримано чоловіка який, погрожуючи сокирою, вкрав булку в кіоскуУ Харківській області затримано жителя Донецької області, який, погрожуючи сокирою, вкрав булку у хлібному кіоску.

Як повідомили в Центрі зв`язків з громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області, це сталося у райцентрі Борова. 

46-річна жінка, яка звернулася до правоохоронних органів, розповіла, що в хлібний кіоск, в якому вона працює продавцем, увірвався невідомий. Чоловік, погрожуючи їй сокирою, забрав одну булочку і зник у невідомому напрямку. Неподалік від кіоску міліціонери побачили підозрюваного, проте він чинив опір інспекторові патрульної служби. 

Зловмисник був затриманий. Ним виявився непрацюючий 31-річний житель міста Макіївка Донецької області, раніше неодноразово судимий. Речові докази (сокиру і булочку) вилучено. 

Слідчим відділом Борівського РВ порушено кримінальну справу за статтею 187 Кримінального кодексу України (розбій), що карається позбавленням волі строком від 3 до 7 років. Підозрюваний затриманий в порядку статті 115 КПКУ. 

Прокуратурою вирішується питання щодо притягнення затриманого до відповідальності за опір працівнику органів внутрішніх справ, повідомили в ЦЗГ.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня