Ющенко вшанував пам`ять Героїв Крут на місці бою

Ющенко вшанував пам`ять Героїв Крут на місці боюПартія Наша Україна на чолі з лідером, екс-президентом України Віктором Ющенком провела у суботу акцію в пам`ять про героїв Крут, до якої приєдналися інші патріотичні сили і численні громадські організації.

Як повідомляє прес-служба Нашої України, в акції, яка відбулася на станції Крути в Чернігівській області, взяли участь більше тисячі чоловік, серед яких були присутні активісти Нашої України, Української народної партії, Всеукраїнського об`єднання Свобода, партії За Україну, Конгресу українських націоналістів, представники козацьких організацій, об`єднань офіцерів, ветеранів УПА та Пласту.

У ході виступу Ющенко підкреслив, що націю повинні об`єднувати не різні кольори партійних прапорів, а національні ідеали і цінності.

“Я не буду серед партійних знамен говорити про політику. Об`єднують націю не різні кольори, а національні ідеали, цінності. Україна завжди об`єднував і буде об`єднувати український дух. Якраз український дух завжди витає на цьому полі. Ось чому потрібно завжди їхати в Крути , везти сюди своїх дітей, допомагати музею, бувати тут треба кілька разів на рік “, – закликав лідер Нашої України.

Голова політради партії Валентин Наливайченко подякував усім організаціям, які сьогодні об`єдналися, виступили разом і разом вшанували подвиг героїв Крут.

“Тут стоять молоді люди, які об`єдналися навколо однієї справи. Я дякую кожній патріотичній організації, кожному патріоту,  який приходить сюди і поважає цей подвиг. Ми повинні пам`ятати, що не булава нас об`єднає, а наша спільна українська  справа і наше спільне майбутнє”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що сьогодні Микола Азаров поклав квіти і вінки до пам`ятного знаку та хреста загиблим біля Аскольдової могили в Києві.

За матеріалами:   Интерфакс-Украина

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня