Черкаські оперативники затримали мера Олександрії

Черкаські оперативники затримали мера ОлександріїОперативники Черкаського Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали міського голову Олександрії Кіровоградської області під час отримання хабара від черкаських бізнесменів за надання в оренду ставків.

Про це повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий.

За його словами, мер спочатку вимагав гроші за вирішення питання, а потім отримав від підприємців 10 тис. грн. Керівник черкаської міліції відзначив, що передача грошей відбувалася в приміщенні кафе на кордоні між Черкаською та Кіровоградською областями.

“Дії хабарника задокументовані, сам він затриманий, предмет хабара вилучено. Прокуратурою Черкаської області вирішується питання про порушення кримінальної справи й затримання зловмисника згідно зі статтею 115 КПК України”, – повідомив Дерновий.

Нагадаємо, 26 січня співробітники Управління СБУ в Києві затримали під час отримання хабара керівника одного з комунальних підприємств столиці.

Як повідомлялося, в середині січня правоохоронці затримали за вимагання та отримання 140 тисяч грн. хабара чиновників Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області.

За матеріалами:  УНИАН

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня