ВО Свобода у Києві маршем відзначила річницю бою під Крутами

ВО Свобода у Києві маршем відзначила річницю бою під КрутамиСьогодні Київська міська організація Всеукраїнського об`єднання Свобода провела в столиці Марш на честь Героїв Крут.

Як повідомили в прес-службі партії, “більше трьохсот киян пройшли з Майдану Незалежності через Хрещатик, Європейську площу, вулицю Грушевського до Арсенальної площі, вигукуючи гасла: Ми не можемо забути Крути!, Поки є Батьківщина – Йде нескінченна війна!, Київ – український, а не більшовицький!, З чину крутяньців зродилися повстанці!”.

На Арсенальній площі учасники заходу провели мітинг. Після його завершення представники Свободи провели панахиду на могилі крутяньців, біля церкви Святого Миколая на Аскольдовій могилі.

Раніше, сьогодні Микола Азаров поклав квіти і вінки до пам`ятного знаку та хреста загиблим біля Аскольдової могили в Києві.

Також партія Наша Україна на чолі з лідером, екс-президентом України Віктором Ющенком провела сьогодні акцію пам`яті  про героїв Крут на станції Крути в Чернігівській області.

За матеріалами:  УНИАН

 

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня