Табачник радить Герман піти у відставку

Табачник радить Герман піти у відставкуМіністр освіти України Дмитро Табачник порадив піти у відставку заступнику голови адміністрації Президента України Ганні Герман.

Нагадаємо, Герман у п`ятницю заявила в прямому ефірі Першого національного, що Президент країни Віктор Янукович не підтримає запропоновану Табачником реформу системи освіти і додала, що готова пожертвувати своєю посадою заради того, щоб міністром освіти був не Табачник, а хтось інший. 

Кримський політолог Олександр Форманчук в суботу процитував висловлювання Герман на круглому столі в Сімферополі, в якому брав участь Табачник. 

“Є дуже простий світовий досвід: якщо чиновник не згоден з кадровою політикою президента чи прем`єр-міністра, у нього для того, щоб зберегти обличчя є дуже простий вихід – подати у відставку”, – відповів на це міністр освіти України. 
Табачник: Якщо чиновник не згоден з кадровою політикою президента чи прем`єр-міністра, у нього для того, щоб зберегти обличчя є дуже простий вихід – подати у відставку. 
Також 27 січня, повідомлялося, що Львівська міськрада вимагає відставки Табачника.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня