НУ-НС: У СІЗО Луценко забороняють писати

НУ-НС: У СІЗО Луценко забороняють писатиЕкс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку, який знаходиться в СІЗО, заборонили писати.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат з фракції НУ-НС Юрій Гримчак. 

“Він почав писати. Але в нього забрали ручку і папір, сказали, що писати не можна. Чому – не знаю. Начебто такі порядки”, – зазначив він. 

За словами Гримчака, з Луценком є один шлях спілкування – через адвоката. 

Депутат повідомив, що він і “нунсівець” Олесь Доній подали до слідчого прохання про те, що вони хочуть виступати захисниками Луценко у кримінальній справі. 

ЗМІ: Проти сина Луценка можуть порушити кримінальну справу 

“Вже закінчено досудове слідство. Тому сьогодні слідчий має право прийняти таке рішення. Чекаємо на його відповідь. Але поки що його немає. Ми нещодавно спілкувалися з дружиною Юрія Луценка. Вона теж збиралася подавати таке прохання. Наскільки я розумію, їй також не дали відповідь”, – зазначив політик. 

Він повідомив, що депутати з фракції НУ-НС напишуть звернення до Європейського суду з прав людини, щоб питання екс-міністра було розглянуто терміново. 

Нунсівець наголосив, що влада повинна усвідомити, що Україна – це не Росія. 

“Тому абсолютної влади у нас не буде. Все одно доведеться рахуватися з суспільством. Тому нехтувати його думкою не можна. Це призведе до поганих наслідків. Сьогодні ми з різних сторін намагаємося зробити, щоб влада це зрозуміла. Ми пояснюємо суспільству, що все що відбувається – це політичні репресії. Навіть Ганна Герман вже визнала, що це так”, – додав Гримчак. 

Раніше, 28 січня, Генеральна прокуратура України офіційно повідомила, що її Головне управління з розслідування особливо важливих справ завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та трьох співробітників цього міністерства. На майно обвинувачених накладено арешт. Встановлений досудовим слідством збиток державі склав понад 970 тисяч гривень.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня