Доній розповів, чому Луценка заарештували раніше, ніж Тимошенко

Доній розповів, чому Луценка заарештували раніше, ніж ТимошенкоЯкщо опозиція не буде протидіяти арешту Юрія Луценка на кілька років, то наступною, кого заарештують, буде лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко.

Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від НУНС Олесь Доній. 

“Є небезпека, якщо зараз не буде сильного руху протестного, то зрозуміло, що наступною буде Тимошенко. І її посадять, тому зараз готується громадська думка”, – зазначив Доній. 

Доній: Є небезпека, якщо зараз не буде сильного протестного руху, то зрозуміло, що наступною буде Тимошенко. За його словами, влада вирішила почати з Луценком, оскільки він є одним з найбільш харизматичних лідерів, проте за ним не підніметься великий рух опору через невелику кількість партійної структури. 

“Розраховували з одного боку взяти яскравого персонажа, з іншого боку такого, за яким апріорі не підніметься відразу весь опозиційний табір”, – сказав він. 

Доній: Розраховували з одного боку взяти яскравого персонажа, з іншого боку такого, за яким апріорі не підніметься відразу весь опозиційний табір. 
Доній зазначив, що саме тому Луценко став першим, кого кинули за грати, а не Тимошенко. 

У той же час він не виключив, що після Тимошенко посадять і інших опозиційних лідерів, які не погодяться стати так званою “кишеньковою” опозицією. 

Нагадаємо, адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін не виключає, що проти екс-голови МВС можуть бути порушені нові справи.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня