Керівництво КПУ виключило з партії голову кримського рескому

Керівництво КПУ виключило з партії голову кримського рескомуПленум Центрального комітету КПУ, який відбувся у суботу в Києві, розпустив 13 міських і районних організацій партії в Криму, а також виключив з лав політсили і вивів зі складу ЦК п`ять комуністів регіону, в тому числі невизнану керівництвом КПУ першого секретаря кримського Республіканського комітету Наталію Штепа.

Як повідомили в прес-службі КПУ, “за антипартійну діяльність та порушення статуту” партії розпущені Алуштинська, Бахчисарайська, Євпаторійська, Керченська, Судакська міськорганізації, Бахчисарайська, Красноперекопська, Нижньогірська, Роздольненська, Сімферопольська, Совєтська, Чорноморська та Київська в місті Сімферополі райорганізації. 

“Провести перереєстрацію розпущених партійних організацій до 15 березня”, – ухвалив пленум ЦК Компартії. 
Штепа, Олександр Іванов, Володимир Личенко, Юрій Корнілов і Любов Болотіна виключені з КПУ і виведені зі складу ЦК “за антипартійну діяльність, яка вилилась у грубому порушенні статуту” партії. 
Керівництво КПУ ставить їм у провину, зокрема, “навмисне створення умов” для розколу кримської організації, невиконання постанов об`єднаного пленуму Центрального комітету та Центральної контрольної комісії КПУ від 11 грудня 2010 року, який звільнив депутата Верховної Ради України Леоніда Грача з посади першого секретаря Рескому КПУ з формулюванням “за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії”.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня