Закон про вищу освіту: Литвин назвав пікет студентів під Радою передчасним

Закон про вищу освіту: Литвин назвав пікет студентів під Радою передчаснимГолова Верховної Ради України Володимир Литвин доручив парламентському комітету з питань освіти і науки розглянути на розширеному засіданні за участю всіх зацікавлених сторін законопроект, яким пропонується прийняти нову редакцію закону про вищу освіту.

“Я прошу комітет з питань науки і освіти вивчити звернення пікетників (Раду студентів) … і провести розширене засідання комітету, запросити всіх, кому не байдужа тема проекту закону, який стосується вищої освіти, і зняти будь-які підстави для інсинуацій”, – сказав Литвин на засіданні погоджувальної ради парламенту.

Спікер додав, що відповідний законопроект поки не винесено на розгляд Ради, а буде розглядатися тільки комітетом. У зв`язку з цим він зазначив, що акція протесту студентів під Радою дещо передчасна.

При цьому Литвин доручив регламентному комітету проконтролювати прозорість засідання комітету Ради з освіти, а також наголосив, що питання про нову редакцію закону щодо вищої освіти досить чутливе і вимагає відповідної уваги.

Як повідомлялося, близько 300 студентів пікетують сьогодні будівлю Ради з вимогою не приймати нову редакцію закону Про вищу освіту.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня