Дело: Балога розповів, як Янукович умовив його зайняти пост глави МНС

Дело: Балога розповів, як Янукович умовив його зайняти пост глави МНСМіністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога повідомив, що відчуває себе повноцінним членом команди Президента Віктора Януковича і розповів, як не зміг відмовитися від посади міністра. Про це пише газета Дело в статті Балога: З партійними мігрантами мати справу не хочу.

Так, журналіст Дела нагадав Балозі його заяви після інавгурації Президента Януковича про те, що він ні за що не погодиться очолити МНС. У відповідь Балога повідомив, що Президент звертався до нього з подібною пропозицією кілька разів і переконав обійняти пост глави цього міністерства.

“Президент кілька разів кликав до себе і запрошував до своєї команди. Був відкритий і щирий. Говорив про свої плани і завдання, які потрібно вирішити. Така позиція глави держави викликала повагу і, не приховую, сильно вплинула на моє рішення. Погодьтеся, якщо глава держави зацікавлений у застосуванні моїх менеджерських якостей в інтересах країни і прямо говорить про це, відповісти відмовою – слабка позиція, що межує з безвідповідальністю “, – заявив екс-глава Секретаріату президента Ющенка.

Він також повідомив, що історія його відносин з Януковичем почалася ще в 1999 році. “Він був у той час губернатором Донецької області, а я – Закарпатській області. Уже тоді я відчув його підтримку, коли на Закарпатті були постійні паводки. З того часу наша співпраця не переривалася, і в уряді Януковича в 2006 році довелося попрацювати міністром”, – зазначив Балога.

Він також розповів, що між ним і Януковичем існують “нормальні людські відносини”. При цьому він додав, що хоча вони і були в різних командах, у них одна мета працювати в Україні.

Скажу більше: я був комунікатором між двома Вікторами. І впевнений: влаштовував у цьому питанні обох

Балога, відповідаючи на запитання Дела про співпрацю з Януковичем за часів роботи на посаді глави Секретаріату Президента, сказав, що дійсно був таким собі комунікатором між президентом Віктором Ющенком і Віктором Януковичем.

“Янукович був і залишається лідером однієї з найбільших політичних сил. Крім того, Янукович при президентові Ющенку працював прем`єр-міністром. У той час я виконував доручення, які мені давав президент Ющенко. Скажу більше: я був комунікатором між двома Вікторами. І впевнений : влаштовував у цьому питанні обох “, – заявив Балога.

Він також повідомив, що відчуває себе повноцінним членом команди Януковича. “Прийти в уряд і не відчувати себе членом команди – абсурд. Краще тоді взагалі не йти працювати”, – сказав Віктор Балога.Цей матеріал опублікований на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з газетою Дело.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня