Генпрокуратура пояснила, навіщо викликала сина і брата Луценка

Генпрокуратура пояснила, навіщо викликала сина і брата ЛуценкаГенеральна прокуратура України провела перевірку обставин, викладених у рапорті слідчого про погрози на його адресу, для чого і були викликані родичі екс-глави МВС Юрія Луценка – син Олександр і брат Сергій Луценко.

“Керівництво Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури проводило перевірку обставин, викладених у рапорті слідчого, який турбувався за безпеку і здоров`я своєї сім`ї у зв`язку з погрозами, висловленими членами родини Луценка під час засідання апеляційного суду Києва”, – пояснює відділ зв`язків зі ЗМІ Генпрокуратури в понеділок.

У повідомленні наголошується, що для надання пояснень щодо цього до прокуратури запросили сина і брата Луценка, яким “роз`яснили вимоги чинного законодавства і наголосили про неприпустимість подібних дій у майбутньому”.

Наразі перевірка завершена.

Як повідомлялося, слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Сергій Войченко, який розслідує справу Луценка, написав заяву про нібито погрози розправи з боку старшого сина екс-глави МВС Олександра. За інформацією ЗМІ, Войченко скаржиться, що Луценко-молодший погрожував йому розправою після засідання Апеляційного суду 5 січня – тоді суд залишив Луценка під вартою.

28 січня брата колишнього міністра внутрішніх справ Сергія викликали до Генеральної прокуратури у зв`язку з цією скаргою слідчого.

“Я ходив до Генеральної прокуратури для надання пояснень за скаргою Сергія Войченка, який є керівником слідчої групи Генпрокуратури і розглядає кримінальну справу проти мого брата. Скарга була на те, що нібито мій племінник і я погрожували в суді йому та його сім`ї. Я заявив…, що це абсолютні інсинуації”, – сказав Луценко після відвідування Генпрокуратури.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня