Газета по-київськи: Черновецький поїхав до Грузії

Газета по-київськи: Черновецький поїхав до ГрузіїМер Києва Леонід Черновецький зараз перебуває в Грузії і планує вкладати гроші в розвиток туристичної інфраструктури цієї країни, пише Газета по-київськи з посиланням на інформовані джерела.”У Черновецького дружина – Аліна Айвазова – уродженка Тбілісі, а її батько був впливовим цеховиком. Кажуть, що сім`я мера розглядає можливість вкласти капітал у будівництво готелів та торгових центрів”, – сказав співрозмовник видання.

Як повідомлялося, 27 січня, Азаров доручив голові Київської міськдержадміністрації Олександру Попову “обов`язково знайти” Київського міського голову Леоніда Черновецького і повернути його до роботи.

У свою чергу, 28 січня Попов повідомив, що в останній раз зустрічався з мером столиці Леонідом Черновецьким у кінці минулого року.

“Він (Черновецький, – ред.) нікуди не зникав. Ви можете з ним поспілкуватися, і він дасть відповіді на ті запитання, які цікавлять. У мене відбулася з ним телефонна розмова. Все гаразд – Леонід Михайлович живий і здоровий”, – заявив Попов.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня