У лютому кияни отримають нові бланки для оплати житлокомпослуг

У лютому кияни отримають нові бланки для оплати житлокомпослугУ лютому кияни отримають нові бланки рахунки на оплату за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили в прес-службі Київської міськдержадміністрації з посиланням на КП Головний інформаційно-обчислювальний центр.

Рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги за січень 2011 року будуть надруковані з наступними змінами: в рахунку додатково буде вказана інформація про дату оплати за житлово-комунальні послуги за попередній місяць; буде вказана загальна сума, сплачена споживачем за ЖКП за попередній місяць, і додатково вказані суми по квартирних лічильниках. Також у платіжці будуть приведені тарифи, які використовувалися при нарахуванні суми за кожну послугу, а також буде надрукована інформація “для коректного використання переплати”.

У ГІОЦ зазначають, що за бажанням власника особового рахунку та при наявності відповідної заяви в житлову організацію, у рахунках, які не вкладаються в конверти, можуть друкуватися ПІБ (прізвище, ім`я, по батькові) споживача.

Для забезпечення сприятливих умов оплати мешканцями міста за житлово-комунальні послуги, КП Головний інформаційно-обчислювальний центр звернувся до керівництва ВАТ Ощадбанк з проханням забезпечити максимально можливу кількість робочих місць операторів з прийому комунальних платежів у відділеннях банку на період з 10 до 20 числа, а особливо 19-20 числа кожного місяця.

Як повідомлялося, найближчим часом Київська міськдержадміністрація прийме постанову, що передбачає повернення жителям коштів за ненадані послуги житлово-комунального господарства.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня